Дошка підлоги

Дошка підлоги – це традиційний різновид підлог, дуже надійних і довговічних, що відрізняються простотою укладання. Дерево, яке ми вибираємо для нашої дошки, вищого ґатунку та абсолютно екологічно чисте. Підлогова дошка проходить сушіння, під час якого дуже суворо дотримується режим температури та вологості. Ми виготовляємо дошку підлоги на німецькому устаткуванні. Наша продукція відповідає всім європейським стандартам якості.

Дошка підлоги шпунтована відрізняється тривалим терміном експлуатації, чудовими звуко- та теплоізолювальними властивостями. Сприяє підтримці природного мікроклімату у приміщенні. У будь-якому приміщенні дощата підлога додасть монументальності, надійності та впевненості. Таке покриття для підлоги прекрасно гармонує з будь-якими інтер’єрами.

Дошка підлоги

 

25×105/135×4000 560грн./м²

35×135×4000 640грн./м²

 

Дошка для підлоги має з’єднання шпунт-паз, що забезпечує високу щільність укладання та відсутність на поверхні перепадів по висоті.

Використання підлогової дошки дозволяє обійтися без додаткових систем підігріву підлоги. Підлогова дошка, як і сама деревина, має здатність підтримувати необхідний рівень вологості у приміщенні. Підлоги з натуральної деревини не складні у догляді, бо не притягують пил на відміну від ламінату.

Підлогова дошка відрізняється особливою міцністю, зносостійкістю та довговічністю в експлуатації завдяки товстому робочому шару. Вона не схильна до окислення і не темніє навіть після довгого часу. Низька теплопровідність та висока шумоізоляція підлогової дошки забезпечують комфорт і затишок у приміщенні.