Імітація бруса

Імітація бруса (фальш брус) – це відмінне рішення для внутрішньої та зовнішньої обробки стін будинку, котеджу, дачі.

Імітація бруса є струганою дошкою, профільованою під брус, що має з’єднання шип – паз. Це дозволяє досить легко проводити складання панелей. Цей оздоблювальний матеріал має вигляд плоскої дошки зі скошеними краями. Обшивка стінок імітацією бруса здійснюється горизонтально.

Імітацією бруса можна обшити будинок з піно блоків, цеглини або монолітного бетону. Використовуючи сучасні теплоізоляційні матеріали та вітрозахисні плівки можна забезпечити не тільки чудовий зовнішній вигляд Вашого будинку, але й відмінну тепло та звукоізоляцію. Також фальш-брус широко використовується виготовлення каркасних будинків.

Обшивка імітацією брусаОбшивка імітацією Фальш брус після монтажу візуально настільки нагадує будинок, складений з бруса, що відрізнити їх практично неможливо.

Але, на відміну від натурального бруса, імітація бруса має низку переваг:

Обшивка імітацією бруса

 

20×110/135×4000 460грн./м²

25×135×4000 560грн./м²

 

імітація бруса не деформується і не розтріскується з часом;
імітація бруса завдяки своїй низькій вологості тривалий час не схильна до грибкових захворювань і гниття;
легка вага імітації бруса дозволяє виконати її монтаж одному-двом працівникам за короткий термін.

Благородство та екологічність дерева набуває останнім часом все більшої популярності. Високі експлуатаційні характеристики, гарний зовнішній вигляд, екологічність та невисока ціна сприяють популяризації імітації бруса як сучасного оздоблювального матеріалу.

Натуральна, екологічно чиста деревина, що використовується для виготовлення імітації бруса, завдяки своїй властивості регулювати вологість у приміщенні, створює в будинку здоровий, природний мікроклімат, чого не можна сказати про вагонку з ПВХ або інші пластикові матеріали.

Для виготовлення імітації бруса ідеально підходять хвойні породи деревини. Деревина сосни, що використовується при виготовленні імітації бруса, має унікальні властивості, і, завдяки вмісту смоли, наповнює повітря цілющими речовинами та приємним хвойним ароматом.

У нас завжди в наявності імітація бруса (фальш брус) для внутрішньої та зовнішньої обробки стін (ціна виробника).