Блок-хаус

Блок-хаус – це обшивальна дошка, яка імітує зруб. Обшивка фасаду блок-хаусом все більше входить у наше життя, як один із найбільш ефективних, економічно та естетично привабливих видів оздоблення.

Серед сучасних оздоблювальних матеріалів великої популярності набуває блок хаус (варіанти написання: блокхаус, блок хауз). З англійської “Blockhouse”. У західних країнах цим терміном називають каркасно-щитові будинки, що так полюбилися в Канаді, Фіндандії. Річ у тому, що ці будинки там обшивають спеціальним матеріалом, що імітує циліндрову колоду. Споживачеві сподобався такий зовнішній вигляд обробки, і автоматично такий матеріал стали називати блок-хаусом.

Отже, блок хаус – це по суті вагонка, що має опуклу лицьову поверхню і плоску тильну.

Блок-хаус

 

20×85×4000  450 грн./м²

25×125×4000  560 грн./м²

35×125×4000 640 грн./м²

 

Блок-хаус – це оздоблювальний матеріал, що використовується для обшивки зовнішніх та внутрішніх стін будівель. Причому для внутрішніх стін рекомендують використовувати блок-хаус меншого діаметра (у цьому випадку візуально не зменшується внутрішній простір приміщення, навпаки кімната здається ще просторішою), а для зовнішніх стін, відповідно – блок-хаус більшого діаметра для реалістичної імітації колоди.

Блокхаус, так само як і вагонка, виготовляється з цілісного масиву дерева. І так само має шип та паз. У процесі виготовлення блок-хаус проходить процедуру інтенсивного сушіння, в результаті чого готовий виріб має високі експлуатаційні властивості.

Блок хаус – це екологічний природний матеріал, який зберігає усі позитивні властивості дерева. Найбільш практичний блок-хаус із сосни, оскільки смола цього дерева створює природну гідроізоляцію, внаслідок чого збільшується термін експлуатації виробу.

Завдяки своїм технічним характеристикам, блок-хаус має незаперечні переваги в порівнянні з циліндровою колодою у складі вінців зрубу:

блок-хаус не розтріскується і не деформується, що зберігає високий естетичний вигляд фанерованої будівлі на багато років;
не піддається гниття та ураження грибком;
має високу міцність і легкість, що дозволяє зробити монтаж блок-хауса протягом короткого терміну самостійно.

З використанням блок хауса здійснюється оздоблення фронтонів та балконів будинків.

Застосовується у виготовленні воріт, хвірток та огорож.

Блок хаус може бути застосований для облицювання будь-яких стін будь-яких матеріалів (бетон або цегла, сендвіч-панель або брус). А для кращої тепло- і звукоізоляції під блок-хаус, що укладається, поміщається утеплювач. Монтаж блок-хауса слід здійснювати шипом вгору, щоб у пазах не накопичувалася волога. Блок хаус допомагає приховати огріхи у будівництві.

Крім того, мала вага матеріалу не створює додаткового навантаження на фундамент.

Таким чином, будинок, фанерований блок-хаусом, та ще й утеплений сучасними матеріалами, набуває не тільки красивого зовнішнього вигляду зрубу з ідеально обробленої колоди, але має високі експлуатаційні характеристики, стає теплим і сухим.

Сторонні звуки не проникатимуть із вулиці всередину приміщення, а прогріте повітря залишиться всередині будівлі, завдяки чому знизяться витрати на опалення приміщення.

Блок хаус є екологічно чистим матеріалом, що дозволяє приміщенню “дихати”. Він сприяє підтримці природного мікроклімату в приміщенні, що є особливо важливим для здоров’я людини.

У нас завжди є блок хаус для внутрішньої та зовнішньої обробки стін (розміри в асортименті).